Nazywam się Asia Diehl i nie wykluczone, że zostanę Waszą osobistą doradczynią od pierwszego (dopilnuje, aby nie ostatniego) tańca!

Jestem instruktorką tańca sportowego oraz fitness, a także psychopedagogiem kreatywności i socjologiem. Od dziecka byłam związana z tańcem towarzyskim w którym zdobyłam najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S“. Wciąż rozwijam się w nowych kierunkach i nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w wielu warsztatach i szkoleniach. W wolnych chwilach podróżuję, uczę się języka hiszpańskiego oraz tańczę salsę!

Na co dzień prowadzę w Pruszkowie Pogodna Studio Tańca i Ruchu, miejsce w którym zrzeszam niesamowite kobiety w różnym wieku i które wraz z resztą Zespołu Pogodnej próbujemy zarazić miłością do szeroko pojętej aktywności ruchowej. Pracuję także z parami, które uczę tańczyć, a największą frajdę sprawia mi doradztwo w zakresie pierwszego tańca. W lipcu 2019 roku minęło 10 lat, odkąd przeprowadziłam pierwszą lekcję z przyszłą Parą Młodą! Wiele się przez ten czas nauczyłam, zdążyłam też wypracować swoją własną filozofię na jego temat i przyznam szczerze, że nie taki diabeł straszny, jak go malują! Przekonajcie się sami, umawiając się ze mną na bezpłatną konsultację, wystarczy wypełnić ten formularz – KLIKNIJ TUTAJ.