INDYWIDUALNY KURS PIERWSZEGO TAŃCA DLA NARZECZONYCH

 

 Czyli połączenie lekcji prywatnych oraz indywidualnej opieki dwóch instruktorów

 

 

 

Co zawiera kurs?

 

 – 30 minutową bezpłatną konsultację ze mną w Pogodna Studio przed podjęciem decyzji o udziale w kursie

 

–  stworzenie indywidualnego planu pracy dla pary, wspólnie ustalimy czego najbardziej potrzebujecie

 

– 7 lekcji prywatnych (1 lekcja = 55 minut) z instruktorem z zespołu Pogodnej w czasie, których nauczycie się indywidualnie przygotowanej dla Was choreografii do wybranego utworu. Zajęcia mogą odbywać się w weekendy lub w tygodniu do 22:00.

 

– nauka podstaw tańca użytkowego, który będziecie mogli wykorzystać w czasie wesela

 

– nasze porady dotyczące tańca zebrane na przestrzeni ponad 12 lat pracy z parami oraz 22 lat pracy z tańcem

 

A także:

 

– cotygodniowe maile oraz smsowe przypominajki, które zmotywują Was do systematyczne pracy, a to sprawią że Wasz kurs stanie się bardziej efektywny, a pierwszy taniec niezapomniany

 

– pomoc w doborze rodzaju tańca i piosenki

 

– przygotowanie piosenki, skrócenie, wyciszenie itp. (w zależności od naszych ustaleń)

 

– wskazówki na temat tego, jak dobrze wyglądać na parkiecie, jak radzić sobie ze stresem i wiele innych

 

– dostęp do materiałów (np. listy piosenek do pierwszego tańca, listy sklepów,
gdzie kupić wygodne buty taneczne)

 

– ewentualną dodatkową lekcję wyjazdową na salę weselną – jeśli sala jest w okolicach Pruszkowa (200 zł)

 

– możliwość dokupienia dodatkowych lekcji prywatnych, jeśli uznacie w trakcie kursu, że potrzebujecie ich więcej:

1. jedna dodatkowa lekcja – 120 zł

2. pakiet 3 dodatkowych lekcji – 300 zł.

 

Koszt kursu to 1100 zł od pary.

 

Aby zarezerwować miejsce na bezpłatną konsultację KLIKNIJ TUTAJ

 

 

Od 2010 roku zaufało mi niemal 200 cudownych par z Pruszkowa i okolic, a także z Warszawy, Grodziska Mazowieckiego i Łodzi, czy chcielibyście w tym roku dołączyć do tego grona?

Dzięki Asi i jej lekcjom indywidualnym czuliśmy się pewnie nie tylko podczas naszego pierwszego tańca, ale również podczas całego wesela. Układ przygotowany dla nas był naprawdę piękny, a nasi goście byli nim zachwyceni. Dziękujemy za cierpliwość, pozytywną energię i uśmiech. Polecamy wszystkim również tym, którzy (podobnie jak ja dwa miesiące temu) uważają, że nie ma dla nich nadziei w kwestii tańca
Asiu, świetna robota, dziękujemy!!!

Ewa i Paweł

Polecam wszystkim narzeczonym nauki pierwszego tańca u Asi Diehl! Przemiła atmosfera + świetna metodyka kursu = niezapomniany taniec, który zachwyci wszystkich gości!!!!

Kasia i Jarek

Świetny kurs i cierpliwe, indywidualne podejście. Razem z żoną nie odróżnialiśmy lewej nogi od prawej ale dzięki pomocy Asi udało nam się ładnie zatańczyć pierwszy taniec na naszym weselu  Polecamy!

Kasia i Mariusz

Asiu, Dziękujemy z całego serca za przygotowanie nas do pierwszego tanca!  Nieskromnie uważamy,  ze wypadł ślicznie, a goście byli zachwyceni i kilkukrotnie bili brawo w trakcie i na zakończenie.  Wszystko się udało i w rytmie!

Kasia i Zenek

Od naszego ślubu minęło 3 miesiące, a my nadal jesteśmy chwaleni za nasz pokaz pierwszego tańca rodem z Tańca z Gwiazdami. Joasia przygotowała z nami 4 tańce walc, bachatę, cha-cha oraz pokaz specjalny grupowy Bollywood. Wszystko opanowaliśmy w 8 spotkań! Dodam, że tancerze z nas raczej tuptusie niż czarna mamba 🙂. Joanna przygotowała nas znakomicie, zadbała o zgranie muzyki, pocięcie jej odpowiednio i zrobiła układy tak byśmy je wykonali i jednocześnie tak, aby wyglądały efektownie. Dziekujemy

Asia i Łukasz

Chcieliśmy serdecznie podziękować Pani Asi za przygotowanie Nas do pierwszego tańca. Pełen profesjonalizm i serce do tańca. Wszystko wyszło cudownie. Dziękujemy Pani Asiu.

Ania i Mariusz

Poznajmy się lepiej!

Nazywam się Asia Diehl i nie wykluczone, że zostanę Waszą osobistą doradczynią od pierwszego (dopilnuje, aby nie ostatniego) tańca!

Jestem instruktorką tańca sportowego oraz fitness, a także psychopedagogiem kreatywności i socjologiem. Od dziecka byłam związana z tańcem towarzyskim w którym zdobyłam najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S“. Wciąż rozwijam się w nowych kierunkach i nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w wielu warsztatach i szkoleniach. W wolnych chwilach podróżuję, uczę się języka hiszpańskiego oraz tańczę salsę!

Na co dzień prowadzę w Pruszkowie Pogodna Studio Tańca i Ruchu, miejsce w którym zrzeszam niesamowite kobiety w różnym wieku i które wraz z resztą Zespołu Pogodnej próbujemy zarazić miłością do szeroko pojętej aktywności ruchowej. Pracuję także z parami, które uczę tańczyć, a największą frajdę sprawia mi doradztwo w zakresie pierwszego tańca. W lipcu 2018 roku mija 9 lat, odkąd przeprowadziłam pierwszą lekcję z przyszłą Parą Młodą! Wiele się przez ten czas nauczyłam, zdążyłam też wypracować swoją własną filozofię na jego temat i przyznam szczerze, że nie taki diabeł straszny, jak go malują! Przekonajcie się sami, umawiając się ze mną na bezpłatną konsultację, wystarczy wypełnić ten formularz – KLIKNIJ TUTAJ.

A tak wygląda moje Pogodna Studio, tutaj będą odbywać się nasze lekcje:

 

Macie jakieś pytania? Napiszcie mi wiadomość, postaram się rozwiać Wasze wątpliwości! 😉